Resimli Estetik Botulinum Toksin Enjeksiyon Rehberi

Resimli Estetik Botulinum Toksin Enjeksiyon Rehberi

Resimli Estetik Botulinum Toksin Enjeksiyon Rehberi

100 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Havale/EFT ile Ödemede Ekstra %3 İndirim
Kredi Kartına vade farksız 2 Taksit
  • 250,00 TL

  • Kdv Hariç:231,48 TL
En geç 26 Şubat Pazartesi günü kargoda.
Kitap Bilgileri
Yazar Michael Kane, Gerhard Sattler
Sayfa Sayısı 184
Editör Mehmet Salih Gürel
ISBN 9786059615105

Pratik kullanımda bu kılavuz uzmanlık sağlar


Temel bölümlerde estetik dermatolojideki botulinum toksin işlemi ile ilgili bütün bilgiler ayrıntılı ve uygulamaya yönelik biçimde öğretici grafi k ve resimlerle gösterilmiştir.


Kitabın uygulama bölümlerinde, botulinum toksin uygulaması ayrıntılı fotoğrafl ar ve anatomik diyagramlarla desteklenerek her bir endikasyonun her bir aşaması tek tek gösterilmiştir. Uygulamalar başarı oranı göz önüne alınarak değerlendirilmiştir. Özgün vaka çalışmaları ve fotoğraf dökümantasyonu sağlanarak her bir tekniğin etkinliği değerlendirilmiştir. Uygulama ipuçları, güçlükleri, başarı beklentisi, işlemlerin birlikte denenme olasılığı ve bilgilendirici kontrol listesi ile görsel kılavuz tamamlanmıştır.


Yazarlar


Kıdemli yazar Dr. Gerhard Sattler yaklaşık 1980 ortalarından itibaren kozmetik dermolotolojide estetik uygulamalarının kuruluşu ve gelişiminde yer almaktadır. Mr. ve Mrs. Sattler tarafından kurulan Rosenpark Klinik‘in kuruluşundan beri Dr. Sattler profesyonel iş yaşamını tutkuyla sürdürmektedir. Estetik botulinum toksin tedavisi ile yanında, enjektabl dolgu ürünleri, tümesan lokal anstezi altında liposuction ve operatif dermatoloji üzerine yoğunlaşmıştır. En son Dr. Sattler GACD‘ın, Almanya’da Estetik Cerrahisi Derneği’nin başkanı ve Uluslararası Dermatolojik Cerrahi Derneği’nin yöneticiliğini yapmaktadır. Aynı zamanda Rosenpark Klinik‘in, Darmstad, Almanya yöneticisi ve uluslararası eğiticisidir.


Settler‘ın meslektaşı ve kılavuzun eş-yazarı, Dr. Micheal Kane (MD), 15 seneyi aşkın süredir Newyork‘da estetik plastik cerrah olarak çalışıyor. 1992‘den beri ise Manhattan‘da özel muayenehanesinde çeşitli kozmetik işlemler, fasyal rejuvenasyon ve enjeksiyonlarda en son teknikleri uygulamaktadır. Dr. Kane çok sayıda Amerikan uzmanlık dernek ve yeterlilik kurullarına üye olup (American Society of Plastic Surgeon, American Society of Plastic Surgery, American Society of Laser Medicine and Surgery) estetik plastik cerrahi ilgili tüm konularda uluslararası eğiticidir.

Kitap Bilgileri
Yazar Michael Kane, Gerhard Sattler
Sayfa Sayısı 184
Editör Mehmet Salih Gürel
ISBN 9786059615105

Bir değerlendirme yazın

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim - 250,00 TL
2 Taksit 125,00 TL 250,00 TL
3 Taksit 87,27 TL 261,80 TL
6 Taksit 44,40 TL 266,40 TL
9 Taksit 30,36 TL 273,28 TL
12 Taksit 23,62 TL 283,45 TL
ödeme seçenekleri